XXIII Niedziela Zwykła

1. Po zakończonych ogłoszeniach będzie poświęcenie ziarna siewnego.
  2. Dziś po sumie – spotkanie z dziećmi przygotowującymi się w tym roku szkolnym do I spowiedzi i Komunii św. oraz ich Rodzicami.

a/ we wtorek – spotkanie Legionu Maryi. Jeszcze raz zachęcamy nowe osoby do włączenia się w tę modlitewną wspólnotę.

b/ w środę –  nasza Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania na tę Nowennę  intencji dziękczynno-błagalnych. Skrzynka na intencje znajduje się na stoliku.

c/ w piątek – wsp. św. Jana Chryzostoma – bp i DK

d/ w sobotę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. odbędzie się Nabożeństwo w czasie którego oddamy cześć Krzyżowi świętemu,  na którym dokonało się dzieło naszego zbawienia

1. Serdeczne podziękowanie składamy tym osobom, które przygotowały kościół na dzisiejszą  Niedzielę. Bóg zapłać za poświęcony czas i włożony trud w jej wykonanie.

1. Ministrantów, lektorów oraz nowych kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 18.00. Tu bardzo serdeczna prośba do chłopców: Nie bójcie się być bliżej ołtarza, aby służyć Bogu i ludziom. Rodzice, Dziadkowie: zachęcajcie swoje dzieci, swoich wnuków, aby chcieli być ministrantami przy ołtarzu Chrystusa.

1. Na stoliku jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały G.N.Zachęcamy do kupowania i czytania tej prasy. Jest ona i dla dorosłych i dla dzieci.

1. Od dzisiejszej Niedzieli dla dzieci od kl. I do kl.V będą do odebrania w zakrystii obrazki – kontrolki uczestnictwa we Mszy św. Natomiast dzieci od kl. VI do kl. VIII – mają do podpisu indeksy. Prosimy, aby o tym każdej Niedzieli pamiętać.

1. Dnia 5 października odbędzie się w Staszowie coroczne diecezjalne spotkanie KŻR. Osoby chętne do udziału w tym spotkaniu, i to nie tylko te które należą do Kółek,  proszone są o zgłoszenie chęci wyjazdu do 22 września, bo trzeba się zorientować czy zamawiać autobus czy busa.

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 18:30-19:00

niedziele i święta: 7:30, 11:30
pn-sb: 18:00, zimą 17:00
św. państw. zniesione: 9:00, 18:00

Codziennie 45 minut przed Mszą świętą odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosiedzia i Różaniec.

W każdą środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby proszę składać w skrzynce na stoliku.

niedziele i święta: 9:30
pn-sb 16:30, zimą 15:30